Rein on keskmine inimene. Teda huvitavad tavalised asjad, nagu näiteks tüdrukud ja põnevus. Rein arvab, et talle meeldib ka hea elu. Reinuga koos olla pole huvitav, kuid samas ka mitte tapvalt igav. Vahest võib isegi head nalja saada. Hobisi Reinul ei ole. Samuti pole ta ka ideemees, enamasti räägib ta seda, mida on kuulnud teistelt. Kui Rein vastab mingisugusele küsitlusele, siis peaaegu alati on ta nende hulgas, kes vastajatest on ülekaalus. Isegi veregrupp on Reinul selline, mida Eestis on kõige rohkem.
***
Maakera on ovaalne ja inimene arenes ahvist. Aeg ei ole alati ühtlaselt pidev ja armastus on olemas. Neid asju pole Rein näinud ega kogenud, kuid ta usub, et nii on.
***
Enamasti püüab Rein teha seda, mis talle tundub hea. Mõnikord teeb ta neid asju, mis ainult teistele meeldivad. Ta on üsna kannatlik.
***
Reinule meeldib istuda soojal kivil. Samuti meeldib talle aegajalt sõpradega olla. Tavaliselt Rein ja tema sõbrad joovad, kui nad koos on. Juuakse peaaegu kõike, oleneb tujust.
***
Tööd Reinule eriti teha ei meeldi. Talle tundub töö tihtipeale igav ja siis tuleb kiiresti tüdimus kallale. Üks töö Reinule meeldib - kreissaega saagides puid vastu võtta. Ta kujutab alati siis midagi ette.
***
Rein arvas, et tahab punkbändis kontrabassiga esineda. Ise mitte olles seda pilli katsunudki, teatas Rein, et tal on kontrabassi mängimisest kõrini ja tahaks teha midagi muud. Rein pole musikaalne.
***
Üldiselt on Rein eluga rahul.